Op. Dr. Kemal Aytuğlu

1967 Kıbrıs doğumlu,  1993 yılı Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. 1993 – 1999 yılları arasında Haydarpaşa Numune Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde Estetik Cerrahi ihtisasını tamamlamıştır.

op. dr. kemal aytuğlu

op. dr. kemal aytuğlu

Konusunda bilimsel bildiri ve tezleri bulunan muhtelif tıbbi kongrelere katılmış 2000 yılından bu yana 8.000 civarında saç ekme ve estetik cerrahi operasyonu başarıyla sonuçlandırarak bu konuda sıkıntısı olan kişilerin sorunlarını başarıyla gidermiş olup gerek estetik operasyonlarında gerek saç ekiminde doğal görünümü garantileyerek kişi memnuniyetini esas almaktadır.

2009 yılında Aytuğlu Hairtrans kliniğini kuran Op. Dr. Kemal AYTUĞLU saç ekimi ve estetik cerrahi alanlarında hizmetine devam etmektedir.

Aytuğlu Hairtrans, Kurucusu K. Aytuğlu saç ektirme ve estetik cerrahi olarak, saç ekimin ’de 15 yılı aşkın bir tecrübe ile iz bırakmayan slitlerin (kanal açıcıların) geliştirilmesi, saç yönlerine göre kanalların açılması, Türkiye ’de ilk defa kaş ekiminin gerçekleştirilmesi, FUE yönteminin geliştirilmesinde Mikromotor, mikro pançlarının geliştirilmesindeki katkıları ile saç ektirmede doğal sonucun güvencesini sunmaktadır.

Estetik Cerrahi de, meme küçültme operasyonlarında, izsiz meme toparlama ve meme küçültme tekniklerini geliştiren tecrübesi ile hastalarının memnuniyetini gözetmektedir. Dünyada ilk defa yanık ve yara izlerinin saç ekim ile kapatılmasını gerçekleştiren tecrübenin güveni ile Aytuğlu Hairtrans olarak ekibimizle hastalarımızın hizmetinizdeyiz.

Aytuğlu Hairtrans Yönetim Kurulu Başkanı
Op. Dr. Kemal AYTUĞLU